Informatiebijeenkomsten vrijwilligers Atelier Enik
Vanaf september starten we met Atelier Enik: een nieuwe plek voor creatieve uitwisseling en ontmoeting. Een inspirerende ruimte waar we door middel van creatieve uitingen samen werken aan herstel. Als vrijwilliger ga je ook zelf creatief aan de slag en ben je in gezamenlijkheid aanwezig als aanspreekpunt voor anderen.
Ben je benieuwd naar Atelier Enik en hoe je hier binnenkort als vrijwilliger aan de slag kunt gaan? Je bent welkom om deel te nemen aan onze informatiebijeenkomst(en) om meer informatie te krijgen en vragen te stellen.
- Wanneer: Donderdag 20 augustus en dinsdag 25 augustus van 15.30-16.30 uur
- Waar: Enik Hoograven, in het toekomstige atelier op de 2e verdieping, naast de woonkamer
Je hoeft je niet aan te melden, maar je kunt gewoon komen op de dag die voor jou het beste past. Ter plaatse zal teammanager Lorissa Jonker bij interesse vragen naar je contactgegevens en je wensen en beschikbaarheid.
Hopelijk zien we je dan!